Plantator Nienadówka - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. krasy997 8

pon.

Sitowianka 0-1 Plantator
Ładowanie...

My to mamy, inni niekoniecznie

* Plantator Nienadówka został Najsympatyczniejszą Drużyną Podkarpacia 2009.
* Nasz klub obchodził 45-lecie istnienia.
Posiadamy archiwum sezonów nawet z 1982/1983 roku!
* Mamy Kibiców, pomagających w zwycięstwach, i w trudnych chwilach.
* Mamy stronę internetową, którą właśnie czytasz ;) oraz forum.
* Mamy 13 miejsce w rankingu PPN. I pniemy sie coraz wyżej.

16 kolejka. Wola Dalsza.

• autor: Mikken, 2014-04-29 18:16

Plantator Nienadówka 1-3 (0-1) LKS Wola Dalsza

Nienadówka, 04.05.2014 godzina 14:00 stadion w Nienadówce

5 kolejka:

2013-09-15 Las Zalesie 2:1 Jedność Hucisko zobacz ›
2013-09-15 Rzemieślnik Strażów 2:0 Dąb Kosina zobacz ›
2013-09-15 Sitowianka Budy Łańcuckie 1:4 LKS Łąka zobacz ›
2013-09-15 Stobierna-Krzywe 0:2 Herkules Trzebuska zobacz ›
2013-09-15 Brzeg Białobrzegi 4:2 LKS Budy ŁańcuckieKorniaktów zobacz ›
2013-09-15 Wola Dalsza 3:0 Plantator Nienadówka relacja ›

------------------------------------------------------------------------------

Mecz od początku był wyrównany. Akcje do strzelenia [pierwszej bramki stwarzały obydwie drużyny. Niestety to gości w 35 minucie skutecznie wykorzystali rzut wolny z 20 m i wyszli na prowadzenie. 0-1.

W drugiej odsłonie Plantator ruszył z polotem na bramkę przeciwnika, co zaowocowało faulem w polu karnym i rzutem karnym na T. Chorzępie, którego skutecznym egzekutorem został B. Rzeszutek. 1-1. Zapachniało niespodziewanym wynikiem lecz tuż po zdobyciu bramki z boiska musiał zejść B. Rzeszutek, który doznał kontuzji kolana. Plantator nie miał w tym meczu rezerwowych zawodników, co spowodowało automatyczne osłabienie. Goście z Woli Dalszej skutecznie wykorzystali przewagę jednego zawodnika strzelając dwie bramki i wygrywając mecz 1-3.

Informacje o kadrze Plantator Nienadówka

1. Dawid Kot
2. Maciej Rzeszutek
3. Marcin Ożóg
4. Kamil Kraska
5. Dariusz Wilk kapitan
6. Marcin Krupa
7. Bartosz Rzeszutek bramka żółta kartka  kontuzja
8. Sebastian Ożóg
9. Mateusz Ożóg
10. Piotr Rybak
11. Tadeusz Chorzępa

Oceny zawodników »

autor: ~ja 2014-05-03 11:29:51

avatar hehe czyli co z liderem idziemy może na rekord w tym sezonie? Bo coś czuję że na 0-6 to się nie skończy. Ale cóż skoro mamy Super zarząd, Super skład, Super gramy- tylko wyniki nie są super. Juniorami to się gra w lidze juniorskiej. Oczywiście, że należy stawiać na wychowanków ale wprowadzając ich stopniowo a nie od razu opierać na nich pół składu! I niech mi nikt nie próbuje wciskać kitu, że się ograją sezon dwa i będziemy mieli graczy na lata. Przecież to oczywiste, że jeżeli nie będzie wyników to wcześniej czy później i im znudzi się bieganie dla rozrywki gdy nie będzie wyników. Moim zdaniem Plantator jeszcze nigdy nie był w tak marnym położeniu jak obecnie. Trzeba więc sobie odpowiedzieć na pytanie kto jest za to odpowiedzialny, dograć sezon do końca i coś z tym zrobić!

autor: ~speedy 2014-05-03 19:27:00

avatar Takie masz zdanie ok. Ale moglbys jednak okazac troche szacunku i cierpliwosci bo mlodzi chlopaki przychodza i zapierd****ja, a z boku stac wszystkich dookola tylko na krytyke. Mówisz że nie ma wyników, ale to akurat gówno prawda popatrza na wyniki teraz a z tamtej rundy : strazów 3:2(2:0) Sitowianka(3:0), stobierna porownywalnie , a bialobrzegi nie wyszlo trudno, wiec jesli chcesz piedo*** farmazony to przyjdz na trening i pokaz co potrafisz ;)

autor: ~ja 2014-05-04 00:47:48

avatar Po pierwsze to chyba źle mnie zrozumiałeś gdyż do zawodników nie mam nic. A nawet powiem więcej. Ja ich podziwiam za to, że chce się im biegać za FREE za piłką w niedzielne popołudnie. Po drugie to bardziej rozchodzi mi się o zarząd, że nie ma pomysłu na odbudowę drużyny, która mogła by powalczyć o awans do KLASY A bo takim składem i organizacją to wybacz ale raczej na awans będzie trzeba poczekać kilka dobrych lat.
Jakoś wcześniej za rządów innego Prezesa również zaliczaliśmy spadek do B klasy ale od razu był plan naprawczy a teraz kiszka byle by tylko NKS na papierze istniał mecz rozegrał!
Więc podsumowując moją wcześniejszą wypowiedź to nie są tylko farmazony a czysta, pożyteczna krytyka.

autor: ~speedy 2014-05-04 11:23:54

avatar Krytyka owszem, nie ma w niej nic złego i jest potrzebna każdemu, ale jeżeli niekiedy stojąc na meczu słyszę jak niektórzy przy wyniku 0:0 od razu zaczynają wątpić to szlak mnie trafia. Tacy ludzie nazywają się kibicamni ?! Jak są wyniki wszyscy stoją za drużyną, a jak czasami wiedzie się nieco gorzej zaraz sypią się bluzgi i wyzwiska z trybun i to bynajmniej nie jest krytyka . Oczywiście nie chce tu uraźić prawdziwych kibiców, którzy są z drużyną na dobre i na złe.

Autor: Treść:pozostało znaków:

O co powalczą nasi zawodnicy w tym sezonie ?

Ważne.

-->PLANTATOR Najsympatyczniejszą Drużyną!

--> Roczek. Pierwsze urodziny.

--> Posiadasz zdjęcia, filmy, ciekawe informacje, a to wszytko na temat Plantatora Nienadówka? Zgłoś się! Czekamy ---> Kontakt. Lub od razu wyślij na mail: nksplantator@o2.pl

--> Nabór do redakcji. - chcesz pomóc napisz!
--> Nabór do zespołu. - wejdź i przeczytaj jak zacząć grać w Plantatorze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Jasionka - Plantator Nienadówka (b)
Victoria Budy Głogowskie - Czarni Czudec
Herman Hermanowa - Crasnovia Krasne (s)
Piast Nowa Wieś (b) - Grunwald Budziwój
Zimowit Rzeszów - Aramix Niebylec (s)
LKS Przybyszówka - Start Borek Stary
Iskra Zgłobień - Granit Wysoka Strzyżowska

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.