* Mamy Kibiców, pomagających w zwycięstwach, i w trudnych chwilach.
* Mamy 13 miejsce w rankingu PPN. I pniemy sie coraz wyżej.

Rewanże. 12 kolejka. Rzemieślnik Strażów

• autor: Mikken, 2014-03-25 19:47

Plantator Nienadówka 2-3 (0-1) Rzemieślnik Strażów

Niedziela 06.04.2014 godzina 14:00 stadion w Nienadówce.

W rundzie rewanżowej Plantator nie będzie faworytem, a o każdy punkt będzie trzeba walczyć do ostatniej minuty każdego spotkania. Już w pierwszej kolejce zawodnikom z Nianadówki przyjdzie sie zmierzyć z liderem ze Strażowa. Ciekawie zapowiada sie spotkanie w Woli Dalszej, gdzie powalczyć o wygraną przyjadą gracze Sitowianki.

Zapraszam na mecz i do obstawiania Typera.

-------------------------------------------------------------------------------

W pierwszej połowie przewagę osiągnęli goście strzelając pierwszego gola w 35 minucie. 0-1. Na druga połowe nasi zawodnicy wyszli zmotywowani i pokazali, że potrafią zagrozić bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 70 minucie rzut wolny z 18 metra wykorzystał M. Krupa i mieliśmy już remis. 1-1. Po około 10 minutach od tej bramki gracze Plantatora podwyższyli wynik spotkania na 2-1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez L. Ożoga piłka odbija sie od obrońcy i wpada do bramki. W końcówce meczu sędzia wyrzucił z boiska dwóch zawodników ze Strażowa oraz jednego z Nienadówki. Grając w przewadze Plantator niestety dał sobie strzelić 2 gole i po dobrej grze przegrał 2-3.

autor: ~NKS 2014-03-31 21:41:09

avatar Treningi sa w kazdy wtorek i piatek na orliku ;)

autor: ~kibic 2014-04-01 18:20:27

avatar a wynik z kibicami to 1/4

autor: ~widz 2014-04-02 20:45:55

avatar Kibice niemający na co dzień nic wspólnego ze sportem do 30 minuty cisnęli zespół Plantatora. Większość akcji w pierwszej części meczu toczyła się na połowie zawodników Plantatora. Po 30 minucie było widać po kibicach brak formy i dlatego Plantatorowi udało się wygrać 4:1. Pierwsze 2 bramki plantatora nie były rewelacyjne. Po kibicach było widać że razem nigdy nie grali, ale za to Plantator się też nie popisał. Plantator powinien wygrać przynajmniej z dwucyfrową liczbą bramek a nie marne 4:1. Żal przyjeżdżać i kibicować w tej kolejce, dobrze że nie ma C klasy bo może byście tam mieli jakieś szanse

autor: ~widz 2014-04-02 20:49:27

avatar Strach pomyśleć jakby kibice potrenowali z miesiąc czasu jaki byłby wynik!

autor: ~rutrar 2014-04-02 22:36:14

avatar może lepiej nie myśleć ...heh niech kibice kibicują a zawodnicy grają ... przecież każdy kibic może podjąć grę w klubie...

autor: ~do widz 2014-04-03 18:11:35

avatar Skoro masz takie podejscie to nikt na meczach cie nie chce widziec krytykujesz druzyne zlozona glownie z juniorow i od razu oczekujesz wynikow? Wstydze sie za takich kibicow !

autor: ~LOP 2014-04-04 15:08:20

avatar ten ,,widz" to chyba jakiś totalny niepowiem kto ......... ale niema sie co przejmować zawsze nas krytykuja jak nie IDZIE jak coś jest lepiej TO HOHOHO masz racje niepotrzebujemy takich kibiców

autor: ~NKS 2014-04-04 22:10:34

avatar druzyna składa sie z samych juniorów i 2 teraz młodych trampkarzy wróciło ze stali i wszyscy by oczekiwali żeby nagle juz wrociła A-klasa a do tego trzeba zgrania i walki w meczu co widac że nie odpuszczają co nie którzy ...

autor: ~anonim 2014-04-05 19:26:39

avatar Gra "kibiców" głownie polegała na wybijaniu piłki jak najdalej i kopaniu zawodników. Dodajmy do tego, że bramka wpadła ze spalonego i w drużynie "kibiców" grał Bartek i Siwy na obronie, którzy obecnie w drużynie plantatora są jednymi z najbardziej doświadczonych zawodników.

autor: ~anonim 2014-04-06 00:49:53

avatar Kibice chcieli by coś ciekawego ogladac na "trybunach" , takie coś jak bramkii naszej drużyny, a nie fatalna gre ... Chcielibysmy znowu wam w pełni kibicować, ale nie ma na razie do czego .... czekamy na dobre wyniki !! :D NKS

autor: ~NKS 2014-04-06 20:30:29

avatar Trzeba było być dzisiaj na meczu chłopaki zagrali dobre spotkanie tylko zawalili koncowke ;/

autor: ~Kozak! 2014-04-09 19:05:51

avatar To wy czekacie az bedzie NKS wygrywał i wtedy bedziecie mu kibicowac ?? PIerdolic takich kibicow , Kibice są zawsze ze swoja druzyna czy wygrywa czy nie.... pozdro dla takich kiboców!!